Prezentacja Kodeksu rolnego

 

W sejmie zebrały się: Parlamentarny Zespół ds. Gospodarstw Rodzinnych, Parlamentarny Zespół ds. uregulowania ustawowego polityki górskiej oraz Parlamentarny Zespół ds. Wsparcia Rolnictwa Ekologicznego i Przetwórstwa Ekologicznego.

Kontynuuj czytanie

SZKOLENIE ONLINE ZMIANY W OBOWIĄZKACH PŁATNIKA PIT - KALKULACJA WYNAGRODZEŃ W 2023 r. -

    Krajowy Związek Rewizyjny Rolniczych Spółdzielni Produkcyjnych uprzejmie informuje, że w dniu 20 stycznia 2023 r. planowane jest szkolenie kierowane dla księgowych i członków zarządu. Szkolenie zostanie przeprowadzone w formie online przy użyciu platformy „Clickmeeting”.

Prowadzący: Przemysław Szot – specjalista z zakresu prawa podatkowego.

Temat Szkolenia: „Zmiany w obowiązkach płatnika PIT – kalkulacja wynagrodzeń w 2023 roku”.

Aktualizacja: W związku ze zgłoszeniem się wymaganej liczby uczestników, szkolenie zostanie przeprowadzone.

Kontynuuj czytanie

Szkolenie spółdzielców w Bystrej

W dniach 6-8 grudnia odbyło  się jesienno-zimowe szkolenie dla spółdzielców organizowane przez KZRRSP w miejscowości BYSTRA. Górskie powietrze  oraz bardzo dobre warunki w Hotelu Magnus Resort stworzyły przyjazny klimat do sprawnego i intensywnego szkolenia dla kadry spółdzielczej.

 

Kontynuuj czytanie

X Kongres Europejskich Rolników COPA-COGECA

W dniach 12-14 października 2022 w Szybeniku w Chorwacji odbył się 10 Kongres Europejskich Rolników pod hasłem „Odporne rolnictwo europejskie i globalne wyzwania”. Wśród przedstawicieli polskiej delegacji był również Łukasz Zbonikowski prezes KZR RSP.

 

Kontynuuj czytanie

Posiedzenie Rady KZRRSP

W dniu 14 września  w hotelu „Senator” w Starachowicach odbyło się pierwsze w nowej kadencji posiedzenie robocze Rady i Prezydium Krajowego Związku Rewizyjnego Rolniczych Spółdzielni Produkcyjnych. 

Kontynuuj czytanie

VIII KRAJOWY ZJAZD DELEGATÓW - PROPONOWANY PORZĄDEK OBRAD

    Krajowy Związek Rewizyjny Rolniczych Spółdzielni produkcyjnych uprzejmie informuje, że zgodnie z § 21 ust. 1 § 22 Statutu Krajowego Związku Rewizyjnego Rolniczych Spółdzielni Produkcyjnych w Warszawie, Zarząd zwołał na dzień 14 czerwca 2022 r.  o  godz. 900  VIII  KRAJOWY  ZJAZD  DELEGATÓW KZR RSP. Obrady Zjazdu odbędą się w Gmachu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przy ul. Wspólnej 30 (sala wzorcownia), 00-930 Warszawa.

Kontynuuj czytanie


KRAJOWY ZWIĄZEK REWIZYJNY ROLNICZYCH SPÓŁDZIELNI PRODUKCYJNYCH

ul. Krakowskie Przedmieście 6
00-325 Warszawa

Telefon: 797 949 333
(22) 826-26-74
(22) 826-26-75
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.