Polish (PL)
Polish (PL)
English (en-GB)

SEMINARIA KRAJOWEGO ZWIĄZKU REWIZYJNEGO RSP W I PÓŁROCZU 2019 r.

Informujemy, że zgodnie z przyjętym planem działalności szkoleniowej na I półrocze 2019 r. Krajowy Związek Rewizyjny RSP organizuje w maju i w czerwcu br. kolejne 3-dniowe seminaria dla prezesów zarządów i głównych księgowych rolniczych spółdzielni produkcyjnych w następujących terminach:

  • 14-16.05.2019 r. - w Hotelu GROMADA CENTRUM (d. Dom Chłopa) Warszawa Pl. Powstańców Warszawy 2, 00-030 Warszawa (woj. mazowieckie) - dla RSP z województw: dolnośląskiego, lubelskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego oraz części województwa mazowieckiego, opolskiego i wielkopolskiego;

  • 4-6.06.2019 r. - w Hotelu "LEŚNY" Białystok, Al. Jana Pawła II 77 (woj. podlaskie) - dla RSP z województw: kujawsko-pomorskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego oraz części województwa mazowieckiego i zachodniopomorskiego.

Szczegółowe informacje dotyczące programu szkoleniowego, spraw programowo-organizacyjnych i odpłatności za ww. seminaria zostaną przesłane bezpośrednio do poszczególnych spółdzielni i związków spółdzielczych, tak jak dotychczas - drogą pocztową.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!