Polish (PL)
Polish (PL)
English (en-GB)

SEMINARIA KRAJOWEGO ZWIĄZKU REWIZYJNEGO RSP W I PÓŁROCZU 2017 r.

Informujemy, że zgodnie z przyjętym planem działalności szkoleniowej na 2017 r. Krajowy Związek Rewizyjny RSP organizuje w I półroczu br. 3-dniowe seminaria dla prezesów zarządów i głównych księgowych rolniczych spółdzielni produkcyjnych w następujących terminach:

  • 9-11.05.2017 r. - w Hotelu WITYNG*** w Mikorzynie k. Konina, Mikorzyn 1A, www.wityng.pl (woj. wielkopolskie) - dla RSP z województw: dolnośląskiego, lubuskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, śląskiego oraz części województwa wielkopolskiego;

  • 6-8.06.2017 r. - w Hotelu MANOR w Olsztynie, ul. Kanarkowa 47, www.manorhotel.pl (woj. warmińsko-mazurskie) - dla RSP z województw:, kujawsko-pomorskiego, lubelskiego, pomorskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego.

Szczegółowe informacje dotyczące programu szkoleniowego, spraw programowo-organizacyjnych i odpłatności za w/w seminaria zostaną przesłane bezpośrednio do poszczególnych spółdzielni i związków spółdzielczych, tak jak dotychczas - drogą pocztową.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!