Polish (PL)
Polish (PL)
English (en-GB)

Seminaria Krajowego Związku 2019

Wzorem lat ubiegłych Krajowy Związek Rewizyjny RSP organizuje w lutym 2019 r. cykl rejonowych spotkań szkoleniowych dla głównych księgowych rolniczych spółdzielni produkcyjnych.

Odbędą się one w następujących terminach:

 • 5.02.2019 r. we Wrocławiu - w Hotelu IBIS Wrocław Centrum, Pl. Konstytucji 3 Maja 3 (vis a vis dworca PKP Wrocław Główny) dla RSP z województw: dolnośląskiego, lubuskiego oraz opolskiego (część);

 • 13.02.2019 r. w Wąbrzeźnie - w Hotelu RONDO, ul. Mikołaja z Ryńska 11A (woj. kujawsko-pomorskie) dla RSP z województw: kujawsko-pomorskiego, pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, zachodniopomorskiego i wielkopolskiego (część);

 • 19.02.2019 r. w Warszawie - w siedzibie Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy, ul. Żurawia 47 dla RSP z województw: lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, podlaskiego, śląskiego i świętokrzyskiego.

  Tematami seminarium będą:

 1. Wybrane problemy związane ze sporządzeniem sprawozdania finansowego spółdzielni za 2018 r.

 2. Rozliczenie podatków dochodowych od osób prawnych i od osób fizycznych za 2018 r. - sporządzanie informacji i zeznań PIT oraz CIT.

 3. Zmiany w przepisach o podatkach: VAT, PIT i CIT oraz w przepisach o ubezpieczeniach społecznych - obowiązujące od 1.01.2019 r.

  Zajęcia szkoleniowe przeprowadzą: Krzysztof Kokoszkiewicz - Doradca Zarządu Krajowego Związku Rewizyjnego RSP oraz Czesław Łukomski - Ekspert w dziedzinie rachunkowości RSP.

  Pozostałe informacje dotyczące m.in. zasad odpłatności zostaną przesłane w najbliższym czasie do poszczególnych Spółdzielni.

   

  ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU !