• Start
  • Aktualności
  • KONSULTACJE PROJEKTU PLANU STRATEGICZNEGO DLA WSPÓLNEJ POLITYKI ROLNEJ UE PO 2020 R.

KONSULTACJE PROJEKTU PLANU STRATEGICZNEGO DLA WSPÓLNEJ POLITYKI ROLNEJ UE PO 2020 R.

    Informujemy, że na stronie internetowej Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi zamieszczono komunikat o prowadzeniu I etapu konsultacji projektu Planu Strategicznego dla Wspólnej Polityki Rolnej UE po 2020 r. 

    Propozycje rozwiązań przedstawione w projekcie Planu Strategicznego dla WPR zostały wypracowane w trakcie prac zespołów skupiających środowiska eksperckie, zaangażowane do oceny stanu oraz zidentyfikowania najistotniejszych potrzeb i wypracowania sposobu ich realizacji. 

    Materiały przedłożone do konsultacji oraz forma zgłoszenia uwag zostały zamieszczone na stronie internetowej MRiRW, do której zostaniecie Państwo przekierowani, klikając tutajUwagi do omawianych dokumentów można zgłaszać do dnia 15 lutego 2021 r. 

   Zachęcamy wszystkie spółdzielnie i związki spółdzielcze do wzięcia udziału w Konsultacjach nad projektem PS dla WPR UE i zgłaszanie do niego uwag i opinii poprzez wypełnienie ankiety znajdującej się na wskazanej powyżej stronie internetowej. 

   Zgłoszone uwagi i opinie prosimy również przesłać do Krajowego Związku Rewizyjnego RSP (drogą elektroniczną lub pocztową) w celu wypracowania wspólnego stanowiska środowiska RSP w dalszych pracach konsultacyjnych. 


KRAJOWY ZWIĄZEK REWIZYJNY ROLNICZYCH SPÓŁDZIELNI PRODUKCYJNYCH

ul. Krakowskie Przedmieście 6
00-325 Warszawa

Telefon/fax.: (22) 826-75-91
(22) 826-26-74
(22) 826-26-75
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.