• Start
  • Aktualności
  • Krajowa Rada Spółdzielcza oraz Targi Kielce zapraszają do wzięcia udziału w Międzynarodowych Targach Spółdzielczych

Strona główna

Krajowa Rada Spółdzielcza oraz Targi Kielce zapraszają do wzięcia udziału w Międzynarodowych Targach Spółdzielczych

Informujemy, że w dniach 14-16 października 2010 r., na terenie Targów Kielce, ul. Zakładowa 1 odbędą się XV Międzynarodowe Targi Spółdzielcze, które są imprezą promocyjną polskiej spółdzielczości.

Targi pokazują, jak ważne miejsce w gospodarce zajmuje spółdzielczość, jaki jest jej potencjał. Są miejscem spotkań spółdzielni i organizacji spółdzielczych z Polski i zagranicy. Głównym celem tych targów jest prezentacja efektów gospodarczych spółdzielni różnych branż - w tym zwłaszcza ich wyrobów i możliwości usługowych. W tym roku targi połączone będą z Targami Wyposażenia dla Piekarstwa, Gastronomii i Przemysłu Przetwórczego GASTRO-TECH, które poświęcone są szeroko pojętemu piekarstwu oraz gastronomii, prezentując oferty producentów i dystrybutorów maszyn wykorzystywanych w przetwórstwie artykułów spożywczych oraz sprzętu, wyposażenia i zaopatrzenia placówek gastronomicznych. To również miejsce wymiany doświadczeń fachowców żywienia i przetwórstwa spożywczego.

Tradycyjnie Międzynarodowe Targi Spółdzielcze mają uniwersalny charakter. Z jednej strony zwiedzający mają okazję zapoznać się z ofertą poszczególnych spółdzielni, obejrzeć prezentowane wyroby, czy nawet spróbować szerokiej gamy produktów oferowanych zawsze przez spółdzielnie. Magnesem dla zwiedzających jest na pewno fakt, że prezentowane produkty można kupić bezpośrednio na stoiskach targowych po cenach producenta. Z drugiej strony - Międzynarodowe Targi Spółdzielcze pokazują, jak ważne miejsce w gospodarce zajmuje spółdzielczość, jaki jest jej potencjał. Dla samych spółdzielców są też okazją do wymiany doświadczeń i zawierania nowych kontraktów handlowych, również ze spółdzielcami z zagranicy.

Wystawcom organizatorzy oferują klimatyzowane pawilony wystawowe z pełną infrastrukturą techniczną, nowoczesne centrum konferencyjne oraz kompleksową obsługę w zakresie: projektowania i zabudowy stoisk, rezerwacji noclegów, usług reklamowych i plastycznych, organizacji spotkań towarzyszących wystawie.

CENY SPECJALNE DLA SPÓŁDZIELNI - STOISKO 6 m2 - w cenie 840 PLN

Serdecznie zapraszamy do zaprezentowania potencjału produkcyjnego, usługowego i handlowego Państwa spółdzielni.

Bliższe informacje można uzyskać u Organizatorów:

Targi Kielce Sp. z o.o
Agnieszka Dąbrowska
tel. (41) 36 51 232
faks (41) 36 51 310

Będzie nam bardzo miło gościć Państwa na XIV Międzynarodowych Targach Spółdzielczych - Organizatorzy.


KRAJOWY ZWIĄZEK REWIZYJNY ROLNICZYCH SPÓŁDZIELNI PRODUKCYJNYCH

ul. Krakowskie Przedmieście 6
00-325 Warszawa

Telefon/fax.: (22) 826-75-91
(22) 826-26-74
(22) 826-26-75
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.